Kuřte zdravěji, levněji a buďte IN ... ecigareta-wt.cz

Celkem 0 položek za: 0 Kč vč. DPH

Přihlášení / Registrace

Zobrazit košík

úvodní Vše o e-cigaretách Informace o e-kouření (...proč si pořídit elektronickou cigaretu ?)


Informace o e-kouření (...proč si pořídit elektronickou cigaretu ?)

Zde jsme pro vás shrnuli veškerá fakta o e-kouření a jeho výhodách oproti klasickým dnes již nemoderním a nezdravým tabákovým cigaretám. Pokud uvažujete o koupi elektronické cigarety a nevíte si  rady, jak vybrat svou první elektronickou cigaretu, připravili jsme zde pro Vás sekci s veškerými informacemi o e-kouření, které Vám budou nápomocny při vašem výběru.

E-cigareta je revoluční  zařízení, které bylo vyvinuto a zároveň i patentováno v Číně teprve v roce 2006. Toto zařízení vytváří tzv. páru podobnou cigaretovému kouři zahřátím kapalné náplně, která se nazývá e-liquid. Tuto páru posléze kuřák e-cigarety inhaluje (tj. vdechuje do plic jako klasickou tabákovou cigaretu). V elektronické cigaretě nedochází ke spalování, ale pouze k odpařování náplně. Chemicky se tedy náplň nemění, což má za následek eliminaci inhalace škodlivin, jako tomu je u klasické tabákové cigarety.

Navzdory skutečnosti, že oficiální název zní “elektronická cigareta“ (případně e-cigareta), jedná se funkčně o vaporizér. Náplň elektronické cigarety, tedy zmíněný e-liquid, je většinou založen na propylenglykolu nebo Glycerolu, případně směsi obou složek. Obsahuje aromatické látky, většinou buď zdraví nezávadná potravinářská aroma, nebo speciálně pro tento účel vytvořená aroma tabákových příchutí. V závislosti na receptuře pak může obsahovat menší procento vody a alkoholu. Všechny tyto přísady musí splňovat a splňují přísná kritéria zdravotní nezávadnosti. V neposlední řadě náplň může obsahovat volitelné množství nikotinu (medium, high, extra high). Toto dělení je obdobné jako

klasických cigaret na lehké a klasické. Množství nikotinu se obvykle uvádí v miligramech na jeden mililitr, což odpovídá přibližně desetinám procent (16mg/ml = 1,6% objemových). Běžné obsahy nikotinu v komerčních e-liquidech jsou 0mg, 6mg, 8mg, 11mg, 16mg, 18mg, 24mg.

Do České republiky dorazila elektronická cigareta nedlouho poté, co byla v Číně odzkoušena a patentována. Česká republika se tak stala po Číně, Izraeli, Austrálii a Turecku 5. zemí  světa, kde se e-cigareta začala úspěšně prodávat. V létě 2009 byl v České republice schválen zákon, který elektronickou cigaretu definuje a vymezuje podmínky jejího používání a prodeje.

 

Jedná se o : Předpis č. 305/2009 Sb., ročník 2009 (zde prosím vytvořit proklik na uvedený zákon)

http://www.epravo.cz/top/zakony/sbirka-zakonu/zakon-ze-dne-24-cervence-2009-kterym-se-meni-zakon-c-3792005-sb-o-opatrenich-k-ochrane-pred-skodami-pusobenymi-tabakovymi-vyrobky-alkoholem-a-jinymi-navykovymi-latkami-a-o-zmene-souvisejicich-zakonu-ve-zneni-pozdejsich-predpisu-17326.html/

Klady elektronické cigarety spočívají zejména ve výrazném snížení zdravotních rizik spojených s kouřením, neobtěžování okolí zápachem a kouřem z tabáku, snížením rizika vzniku požáru a v neposlední řadě i finanční úspora. Která je opravdu markantní (cca 50-75%). Elektronická cigareta není primárně určena pro odvykání kouření. Je určena pro kuřáky, aby mohli holdovat své zálibě novým, méně škodlivým způsobem.

 

 

 

 

[Přeskočit navigaci]

Přihlásit se

Zasílání novinek

Chcete-li dostávat novinky a akce na e-mail, zaregistrujte se

Přihlásit se

Informace o kouření

Podívejte se na výhody oproti normálním cigaretám ...

E-liquidy - Jak vybrat ?

Vyberte si správnou příchuť,která Vám sedí podle názorů uživatelů

Nevíte si s něčím rady ?

Neváhejte a kontaktujte nás a my Vám s radostí poradíme ...

Proč nakupovat u nás ?

Prodáváme originální e-cigarety přímo od Výrobce Joyetech ...

Bonusový program !

Přiveď k nám tvého kamaráda a pokud si objedná u nás ....

Odebírání novinek z našeho e-shopu e-mailem

Chcete-li dostávat novinky a akce na e-mail, zaregistrujte se

Vše o E-cigaretách

Velké množství platebních metod Výroba e-shopů a optimalizace pro vyhledávače

© Všechna práva vyhrazena Elektronická cigareta - Ecigareta-WT.CZ
Elektronická cigareta, liquid, e-cigarety